Prekių pristatymas:

Prekių pristatymas vykdomas visoje LietuvojeUžsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą. Prekes įprastai pristatome per 2-5 darbo dienas.

Į UŽKLAUSAS ATSAKOME 24H/7D
PREKIŲ PARUOŠIMAS IR PRISTATYMAS  ~2-5 D.D.

Pristatymo būdai:

Atsiėmimas prekių atsiėmimo skyriuje adresu Kalniečių g.12 Kaunas, I-V 10:00 – 18:30. Prekių pristatymo paslauga NEMOKAMA.

Pristatymas į paštomatą. Plačiausias paštomatu tinklas (Venipak ir LPexpress). Prekių pristatymo paslauga 2 eur.

Pristatymas į namus / biurą . Venipak kurjerio paslauga. Prekių pristatymo paslauga 5 eur.

Prekių gražinimas:

Jūs turite teisę, nenurodydami priežasties, tačiau patys apmokėdami prekės pristatymo išlaidas, per keturiolika dienų atsisakyti prekės. Ši teisė negalioja žemiau nurodytoms išimtims:

1) paslaugų sutartims;

2) sutartims dėl pagal specialius pirkėjo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos pirkėjo asmeninėms reikmėms;

3) sutartims dėl greitai gendančių prekių ar prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas;

4) sutartims dėl supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių;

5) sutartims dėl prekių, kurios po pristatymo dėl savo pobūdžio neatskiriamai susimaišo su kitais daiktais;

6) sutartims, sudarytoms pirkėjui pateikus mums konkretų prašymą dėl specialisto atvykimo tam, kad būtų atlikti skubaus remonto ar priežiūros darbai.

7) sutartims dėl supakuotų vaizdo ar garso įrašų arba supakuotos programinės įrangos, kurie buvo išpakuoti po pristatymo;

8) sutartims dėl laikraščių, periodinių leidinių ar žurnalų pristatymo, išskyrus sutartis dėl šių leidinių prenumeratos;

9) sutartims dėl skaitmeninio turinio teikimo;

10) juridiniams asmenims;

11) atvejams, nurodytiems 2001-06-11 LR Vyriausybės nutarime Nr. 697 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“.

Kai kurių aukščiau išvardintų sudarytų sutarčių atsisakymo terminas pasibaigia po keturiolikos dienų:

1) kai sudaroma sutartis dėl paslaugų – nuo sutarties sudarymo dienos;

2) kai sudaroma prekės pirkimo–pardavimo sutartis, – nuo tos dienos, kurią Jūs ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna užsakytą prekę arba:

a) jeigu Jūs vienu užsakymu užsakėte daugiau negu vieną prekę ir prekės pristatomos atskirai, – nuo tos dienos, kurią Jūs ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę prekę;

b) jeigu prekė pristatoma skirtingomis partijomis arba dalimis, – nuo tos dienos, kurią Jūs ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę partiją ar dalį.

Nutarę atsisakyti prekės, turite pateikti aiškų pareiškimą (el. paštu ir t.t), kuriame būtų išdėstytas Jūsų sprendimas atsisakyti prekės.

Ne vėliau kaip per 14 dienų nuo Jūsų pranešimo apie prekės atsisakymą pateikimo dienos ir prekės sugrąžinimo mums, mes Jums grąžinsime visas Jūsų sumokėtas sumas, įskaitant Jūsų apmokėtas prekių pristatymo išlaidas, perkant prekę. Mes atliksime tokį grąžinimą naudodami tokį patį mokėjimo būdą, kokį Jūs naudojote atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją, nebent Jūs aiškiai sutikote su kitu būdu. Taikomas dviejų eurų administracinis mokestis.
Per 14 dienų grąžinamos prekės turi būti tvarkingos: Grąžinti pardavėjui prekinės išvaizdos nepraradusią prekę (daiktas turi būti nenaudotas, nesugadintas, išsaugotos jo vartojamosios savybės, pilna komplektacija, apsaugos plėvelės).